piątek, 7 stycznia 2011

Dokończone w zastępstwie

Taki SAL to tak niesamowita rzecz, że aż mi wstyd, że nie miałam czasu na wyhaftowanie wybranego już w grudniu wzoru gwiazdki. W tym roku głównie podziwiałam Wasz zapał i świetne jest to, że jest nas tak dużo i tyle przepięknych prac powstało!

Nie powiem, że się w ogóle nie postarałam, bo udało mi się zamówić oprawę do mojego ubiegłorocznego dzieła - choinki. Jest to moje pierwsze dzieło robótkowe w profesjonalnej oprawie i moje wrażenia są oscylujące: na szczyty wzbija się duma, że oprawa godna największego dzieła, natomiast dolinki zaliczają myśli, że ten haft nie jest wart takiej drogiej oprawy: duża cieniowana ramka, podwójne passe-partout i matowe szkło. Na szczęście obdarowana moim podarkiem mama cieszy się z niego (nie znając kosztów oprawy ;)), co łagodzi moje wątpliwości :)A ja chyba zacznę wyszywać moją gwiazdkę już teraz, żeby zdążyć na SAL na następne Boże Narodzenie :)

6 komentarzy:

 1. U mnie też SAL spełniony dokładnie w ten sam sposób - oprawiona zeszłoroczna choinka. Ale codziennie wyszywam swojego anioła, może do Gromnicznej zdążę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oprawa wspaniała - pasuje do przepięknej choinki !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. piękna jest ta choinka, a oprawa równie śliczna i nawet boję się zapytać ile kosztowała bo zaniosłaś do najdroższych w mieście - 200 zł??

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie się prezentuje ... ale 200 zł za oprawę szacujecie ? No właśnie, ile dałaś naprawdę?

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękna choinka, oprawa do niej wspaniale pasuje!

  OdpowiedzUsuń
 6. Na początku wyceniono mi na 180zł, ale obniżyłam ten koszt zmieniając ramkę i wyszło 150zł. Spodziewałam się jakichś 60-80zł, więc lekko mi się nogi ugięły, ale nie chciałam rezygnować ani z matowego szkła, ani z podwójnego passe-partout, więc tylko ramką cenę obniżałam.. podejrzewam, że raczej nie jest drewniana...

  OdpowiedzUsuń