niedziela, 17 października 2010

Witam - Elżusia

Witam wszystkie uczestniczki i obserwatorów.Cieszę się ogromnie że mogę tak jak w ubiegłym roku wspólnie z Wami wyszywać.Trafiłam na ten SAL trochę okrężną drogą ,tzn przez Kołderkowo .Szukając wzoru na kwadracik ,zobaczyłam banerek w poście Tereni.
Az podskoczyłam z radości,bo bardzo lubię takie blogowe zabawy chociaż rozsądek mówił mi "daj sobie spokój pokończ to co zaczęłaś" ale nic z tego.Mam nadzieję że jakimś cudem wyrobię się do świąt.


W ruch poszły wszystkie świąteczne wzorki krzyżykowe i ...... nie mogłam się zdecydować.Wobec tego będę wyszywać richelieu.Dwie zawieszki na choinkę /zdjęcie/
Wzory pochodzą z zeszytu"Haft Richelieu" nr 37 i40 Jak czas pozwoli /w co bardzo wątpię / to może jeszcze jedna zawieszka -zobaczymy.
Życzę miłego wyszywania.

4 komentarze:

 1. Witaj Elżusiu !!!
  Cieszę się bardzo, że banerek a raczej obrazek się przydał, chyba z powrotem spróbuję w mojej sygnaturce na Kolderkowym Forum urochomić działający baner.

  Podziwiam hafty richelieu, bo sama nie potrafię.........

  OdpowiedzUsuń
 2. Miało być głównie krzyżykowo, ale złamałam się u Ciebie Elżusiu, bo nie umiałabym komukolwiek odmówić. Słaba Kobieta ze mnie.

  Mam tylko nadzieję że Dziewczyny mnie nie zarąbią za brak konsekwencji :(

  Bardzo ciekawam richelieu - nigdy nie potrafiłam się przekonać do tego typu haftu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ozdobi Elżusia krzyżykami np złotymi zawieszki i będzie na temat...... (tenuciekającywpopłochu)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie Aniu, zobacz u Anielicy na sukni są złote gwazdeczki - to przecież złote krzyżyczki...

  OdpowiedzUsuń